KLIKNIJ!

Ogłoszenie 
forum
http://www.nicasil.eu/index.php

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: mms
2012-12-19, 13:07
23 XII WIGILIJNE I mini ENDURO SPRINT Kielce
Autor Wiadomość
ktmsx 
Klubowicz

Wysłany: 2012-12-20, 19:21   

Drewna nie braknie podjade jeszcze do znajomego który ma tartak i zabiorę troche grubszego aby sie szybko nie spaliło,(tym sobie głowy nie zaprzątajcie) kupie też pare kilo giętej i coś do popicia, może podjadę też w sobotę ale tylko popatrzeć bo ręka zamiast się goić boli coraz bardziej. Skombinujcie coś na czym usmażymy giętą. :-P ketchup i musztardę też kupię. :roll:

[size=9][ Dodano: 2012-12-20, 19:24 ]

Pieczywa też zakupie, sprawdze jutro bo powinienem mieć rolkę taśmy biało czerwonej, jak znajdę to podwiozę.[/size]

hondacr 
Obywatel Forum
hondacrf

Motocykl: Honda CRF 250 R 887
IMIĘ: Konrad
Wysłany: 2012-12-20, 19:44   

Ja posiadam 9 kartoników ze strzałką , znalezionych gdzies w lesie po MTB moge zabrać je ze soba . powinienem miec kilka drutów zebrówek wys ok 1 metr przynajmniej by sie wbiły w ziemie ale gdyby ktoś w nie wpadł ...

ledroksm 
Obywatel Forum

Motocykl: KTM XC 300
IMIĘ: LESZEK
Wysłany: 2012-12-21, 08:52   88

zliczyłem, to jest 12 pachołków, mam juz na busie, tyle można uwzględnić w wytyczaniu prób.

no i ANIA oprócz zdjęć porobi jeszcze filmiki kamerą vhs to się wrzuci na youtube, więc będzie , można samego siebie z boku oglądnac ...

TRENER 
Obywatel Forum

Motocykl: Can-Am
Wysłany: 2012-12-21, 10:24   

Super jest.
Robert jak widać działa konkretnie. Jakaś mała kratkę do pieczenia kiełbasek mam na miejscu /taka duża solidna na "100 kiełbas" została na polu po ubiegłorocznej Pogoni za lisem i jest tam do dziś zakamuflowana w trawie.Nie pojadę po nią bo do dzipa się i tak nie zmieści .Damy sobie rade na tej małej i jakieś druty z nierdzewki może przygotuję do nabijania albo w ostateczności patyczki się naostrzy.

Konrad nie popatrzysz na zmagania niestety ! dlatego umil sobie zadanie w jaki tam chcesz sposób. A miejsce w którym masz zaplanowany PKP jest "mekką "w pewnym sensie. Kiedyś wracając z trasy z młodym grzecznym crossowcem natknęliśmy się tam nawet na damsko męski patrol straży miejskiej 2005 r. Służba nie drużba ! Zresztą zobaczysz sam co tam się dzieje :) istne śmietnisko ! żeby Cie za bardzo nie demotywować http://demotywatory.pl/23...a-to-sie-zjadlo
żebrówki żadnej nie bierz/kategorycznie nie przyda się ! jeśli już to Żu a nie że brówkę :)

Leszek jeśli będziesz krążył w okolicy to jakby mnie chwilowo nie było na miejscu/ale generalnie powinienem być -tylko poczta,hurtownia,kurier,centrostal-do załatwienia mam/ to śmiało przerzuć te pachołki przez bramę . Tam mój czworonożny towarzysz niedoli takie tematy jak gumowe czy plastikowe pachołeczki to na klatę odbiera w ramach rozgrzewki.

Z Szymonem i Kawaszaki jesteśmy umówieni na sobotę na 11 tą

A aaa ! opłatka jeszcze nie mam....może w jakimś weekendowym wydaniu gazety jako załącznik będzie opłateczek popatrzę w kiosku na Fakty i Mity NIE albo zbliżone im Echo Dna

ktmsx 
Klubowicz

Wysłany: 2012-12-21, 14:01   

Rolkę taśmy znalazłem jutro koło południa wam podwioze, byłem w makro kupiłem 2,5 kilo Toruńskiej nie wiem czy nie mało(wizualnie jest tego sporo) coś do picia też wziąłem.

[ Dodano: 2012-12-21, 20:12 ]
Mam przygotowane już to drewno, troche tego jest zastanawiam się czy jutro nie przywieść z połowe na miejscówkę gdzie będzie ognisko.

TRENER 
Obywatel Forum

Wysłany: 2012-12-21, 21:40   

Drewno nam zakoszą z łąki .Gdybyś był jutro w Kielcach to można je przechować u mnie . Spotykamy się z chłopakami o 11 tej i idziemy coś delikatnie poznakować.Wracamy gdzieś ok. 14 tej.

[ Dodano: 2012-12-21, 21:51 ]
kolcy nie używamy ale takie "grzałeczki"to inna bajka :)

fotomoto 
Obywatel Forum
Pani Blanka

Motocykl: Raptor
Wysłany: 2012-12-21, 23:45   

3 X COŚ TAKIEGO

.MYŚLĘ ŻE SPEŁNI TO OCZEKIWANIA KOLEGÓW. :)

ledroksm 
Obywatel Forum

Motocykl: KTM XC 300
IMIĘ: LESZEK
Wysłany: 2012-12-22, 08:43   88

Super traska, nie spodziewalem sie wstępnie że zahaczać będzie o tzw. "świnią górę" (w to oczko wodne ja tez kiedyś wpadłem, ale tylko po zbiornik, tak,że sztunia do rana nie musiala czekać ;)) , no i PRÓBA SZYBKOŚCI TERENOWEJ 3 wyglada że będzie na łące za MEDIA MARKTEM , tereny super.

A jak tam podłoże ,jest coś śniegu ?

fotomoto 
Obywatel Forum
Pani Blanka

Motocykl: Raptor
Wysłany: 2012-12-22, 16:17   

TRENER 
Obywatel Forum

Wysłany: 2012-12-22, 16:53   

KWESTIA "SPOTKANIA"WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO.

1 .LESZKOWA ANIA DOSTARCZYŁA PACHOŁKI

2 ROBERT PRZYGOTOWAŁ I DOSTARCZYŁ DREWNO ,TAŚMĘ I SPRAY

3 "TRASERZY"CZYLI SZYMON ŁUKASZ I GRZESIEK PUNKTUALNIE ZJAWILI SIĘ W UMÓWIONYM MIEJSCU.

4 PRZYGOTOWANO PRÓBY I TRASĘ -ZREZYGNOWANO Z PKP NR 1 A POPROWADZONO TRASĘ TAK ŻE SKRÓCENIE /JAZDA INACZEJ NIŻ POKAZUJĄ ZNAKI/MOŻE SKRÓCIĆ NIECO DŁUGOŚĆ W "METRACH"ALE WYDŁUŻYĆ CZAS JEJ PRZEJAZDU W GODZINACH :) -

5 MIEJSCE PRACY KONRADA JEST NA FOTO 8 I 10 /LICZĄC OD GÓRY/-KONRAD PRZYJEŻDŻA NA 10 TĄ /ZABIERA TE 4 ZEBRÓWKI I BĘDĄ ONE SŁUŻYĆ PO WBICIU W ZIEMIĘ JAKO NOGI OD GRILLA /
SZYMON NA 10 TĄ ŁUKASZ JEŚLI STARUJE TO NA 11,30 JEŚLI NIE TO NA 10 TA /PRZYJAZD NA BAZĘ ALCATRAZ:)/
6 ROBERT PRZYJEŻDŻA NA 11,30 JUŻ NA ŁĄKĘ /OCIEPLA KONTUZJOWANĄ DŁOŃ SOLIDNIE!/

7.ANIA ŁADUJE BATERIE DO APARATU I KAMERY POJAWIA SIĘ WRAZ Z "POOPIECZNYM"NA 11.30

8 WIGILIJNI DRIWERZY POJAWIAJĄ SIĘ OD 11.30 -SOLIDNE BUTY NA NOGACH RĘKAWICE WŁAŚCIWIE DOBRANA ODZIEŻ -JEST SUCHO ALE NIE ZA CIEPŁO ! DLATEGO ZABAWA MA BYĆ KRÓTKA INTENSYWNA SPRAWNIE PRZEPROWADZONA.W ZAŁOŻENIU GDY SOBIE ZACZNIEMY JECHAĆ OD 12 TEJ TO O 1400 MAX 14,30 BĘDZIE FINITO. JEST ŚLISKO. TRZEBA PAMIĘTAĆ ZE NIE WSZYSCY NAS LUBIĄ I TOLERUJĄ DLATEGO JAZDA MA NIE POWODOWAĆ "NAPINEK" IDĄ ŚWIĘTA !

3 PRÓBY RAZY 3 OKRĄŻENIA PLUS 3 PKP -TO WYSTARCZAJĄCA BAZA DANYCH O UCZESTNIKACH ABY WYŁONIĆ TEGO "KONKRETNEGO"
DLATEGO SZYBSZE TEMPO W INNYM TERENIE NIŹLI NA PRÓBACH JEST NIERACJONALNE.

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ PISAĆ.

AA ZDOBĄDŹCIE GDZIEŚ KAWAŁECZEK OPŁATECZKA BO JA DZIŚ TEGO TEMATU NIESTETY NIE ZAŁATWIŁEM.
BRAK CZAPKI NA GŁOWIE PO ZDJĘCIU KASKU GROZI WYKLUCZENIEM !!!!

:)

[ Dodano: 2012-12-22, 16:56 ]
jeśli macie stopery to warto zabrać ze sobą. w razie co może zajść potrzeba wsparcia bo na zimnie może któryś odmówić posłuszeństwa .

GRIZZLY660 
Początkujący

Wysłany: 2012-12-22, 17:34   

czy można ATV przyjechać ?

hondacr 
Obywatel Forum
hondacrf

Motocykl: Honda CRF 250 R 887
IMIĘ: Konrad
Wysłany: 2012-12-22, 17:37   

to ja bede pare minut przed 10. druty wezme na pewno i jakiś młotek .

TRENER 
Obywatel Forum

Wysłany: 2012-12-22, 18:38   

hondacr napisał/a:
to ja bede pare minut przed 10. druty wezme na pewno i jakiś młotek .

to jesteśmy umówieni. Weź to co miałeś przywieź ,przyszło to co miało przyjść dla Ciebie

[ Dodano: 2012-12-22, 18:41 ]
[quote="GRIZZLY660"]czy można ATV przyjechać ?

przyjechać owszem -przejechać nie ma szans.

Huba166 
Początkujący
Huba166

Motocykl: Honda Cr 250
Wysłany: 2012-12-23, 09:29   

Siemano. Przy ktorym PKP/PST zbiorka bo nie wiemy gdzie przyjechac ?

111mx
Początkujący

Wysłany: 2012-12-23, 09:52   

ul.żniwna zjazd ze ślimaka i w lewo koło uczelni w stronę cedzyny widać po lewo wszystko

Odpowiedz do tematu