KLIKNIJ!

 Ogłoszenie 
forum
http://www.nicasil.eu/index.php

Poprzedni temat «» Następny temat
cz motocross model: 984.6, pojemność: 125cm, 1973 rok.
Autor Wiadomość
cyki513 
Początkujący


Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-02-05, 19:40   cz motocross model: 984.6, pojemność: 125cm, 1973 rok.

Witam.
Cieszę się, że ktoś jeszcze pamięta lata świetności cz motocross. Chcę przypomnieć, że motocykle ze Strakonic mają na koncie kilka tytułów mistrza świata w 60 i 70 latach.
Motocykl na zdjęciu to cz mx 125cm z roku 1973, wyprodukowano: 1573 sztuki. Modele 125cm nie miały sukcesów na arenie światowej, dół silnika jak w wyższych klasach pojemnościowych zmioniony tylko wał, cylinder głowicę. Modele na USA wyposażone w aluminiowe obręcze. Rok 1973 bardzo dobry dla czeskiej fabryki wyprodukowano dużo motocykli. Na równi z produkcją seryjną idzie produkacja motocykli specjal. Dla fabrycznych szoferów CZ i nie tylko. Motocykle te posiadają aluminiowy zbiornik, blok silnika wykonany z elektronu(stop magnezu) w kolorze złotym, elektroniczny zapłon, specjalne półki i parę drobnych różnic.
Motocykl ze zdjęcia został kupiony kompletny brakowało tylko wydechu. Każdy kto odnawia motocykle marzy o motocyklu wyciągniętym ze stodoły po 30 latach stania. Jest 6 rano parę lat temu, wchodzę na allegro i jest piękna cz 984. Szybki telefon do właściciela i ustalamy cenę za motocykl. Sztuka stała przez ponad 20-lat w stodole nie ruszana i zapomniana. Jestem w pracy więc muszę czekać osiem godzin do wyjazdo do Poznania.
Mija 16 wsiadam w samochód i jadę po motocykl. Na miejscu jestem około 20. Pakuję cz-tę i powrót jestem w Kielcach okoł 4 rano. Do pracy za dwie godziny ale liczy się tylko mój motocykl marzeń który jest już w garażu. Jescze tylko go trzeba odrestaurować.

P1020543.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Plik ściągnięto 33 raz(y) 147,78 KB

P1020539.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Plik ściągnięto 47 raz(y) 134,98 KB

 
     
ledroksm 
Obywatel Forum



Motocykl: KTM XC 300
IMIĘ: LESZEK
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 515
Skąd: LAS
Wysłany: 2012-02-06, 00:33   reply

JESTEM POD DUZYM WRAZENIEM,SZOK,TEN MOTOCYKL WYGLADA JAK NOWY,AZ SIE LSNI,I WYDAJE SIE,ZE DO SZCZEGOLU JEST DOPRACOWANY I WIERNY TEMU CO BYLO KIEDYS,PRZYNAJMNIEJ TAKIE SPRAWIA WRAZENIE(CHOC DYSKUTOWAC O DETALACH NIE CZUJE SIE KOMPETENTNY),CIEKAWI MNIE JEDNAK CO Z OPONAMI,BO ICH BIEZNIK JEST JAKBY WSPOLCZESNY...PRZEDNIA OPONA PRZYPOMINA MI MICHELIN MS3 (NA KTORYCH JEZDZILEM W ZESZLYM ROKU) ALE WIDZE ROZNICE CHOC NIEZNACZNE,ALE TO TAKA MALA DYGRESJA.
Ostatnio zmieniony przez ledroksm 2012-02-06, 00:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
888 
Obywatel Forum
WAY OF LIFE



Motocykl: KTM SXF 250
IMIĘ: Grzegorz
Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 111
Skąd: Kielce
Wysłany: 2012-02-06, 22:41   

jakby wczoraj z salonu wyjechał, coś pięknego!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Bałwanki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie ze strony oznacza akceptacje regulaminu.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialnosci za tresć oraz materiały zamieszczane przez użytkowników.
Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum zabronione!
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11