KLIKNIJ!

 Ogłoszenie 
forum
http://www.nicasil.eu/index.php

Poprzedni temat «» Następny temat
ZWYCIĘZCA MOTOCYKLOWEJ POGONI ZA LISEM 2011
Autor Wiadomość
TRENER 
Obywatel Forum



Motocykl: Can-Am
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 557
Skąd: CK
  Wysłany: 2011-11-06, 19:53   ZWYCIĘZCA MOTOCYKLOWEJ POGONI ZA LISEM 2011

ZWYCIĘZCĄ ŚWIĘTOKRZYSKIEJ MOTOCYKLOWEJ POGONI ZA LISEM 2011
ZOSTAŁ KOLEGA LESZEK DROGOSZ STARTUJĄCY MOTOCYKLEM KTM .

GRATULUJEMY!!!














JUŻ WKRÓTCE OBSZERNY MATERIAŁ ZDJĘCIOWY
_________________
"...Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. .."
 
     
maciek_93 
Obywatel Forum



Motocykl: CRF 450
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 202
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-11-06, 20:11   

Gratuluje jescze raz! Odrazu panu mówiłem że będzie złoto to pan nie wierzył! :]
Pozdrawiam!
 
 
     
lisek
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-06, 21:01   

Dziękuję wszystkim za przybycie. Mam nadzieję, że trasa była ciekawa-endurowa.

Wyniki.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 96,22 KB

 
     
bartek96 
Stały Bywalec
#883



Motocykl: Honda CRF250
Wiek: 27
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 46
Skąd: Górno
Wysłany: 2011-11-06, 21:22   

Gratuluje Leszku... mysle ze na nastepnych zawodach motorek u mnie bedzie sprawny;)
 
 
     
TRENER 
Obywatel Forum



Motocykl: Can-Am
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 557
Skąd: CK
Wysłany: 2011-11-06, 23:03   

bartek96. mysle ze na nastepnych zawodach motorek u mnie bedzie sprawny;

myślę Bartoś że przyczyn własnych niepowodzeń należy zacząć doszukiwać się najpierw w samym sobie. Zadać sobie pytanie co robię w tym kierunku aby poprawiać swe umiejętności.
Bo zazwyczaj sukces to JA a niepowodzenie to SPRZĘT! zmień myślenie i nie może ale na pewno !!!! doradców.





i aż strach pomyśleć co by się działo gdybyś miał w takim układzie "sprawny" motorek ;)
_________________
"...Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. .."
 
     
TRENER 
Obywatel Forum



Motocykl: Can-Am
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 557
Skąd: CK
Wysłany: 2011-11-06, 23:07   

_________________
"...Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. .."
 
     
fotomoto 
Obywatel Forum
Pani Blanka



Motocykl: Raptor
Dołączyła: 20 Maj 2011
Posty: 180
Skąd: CK/WWA/OSLO
Wysłany: 2011-11-07, 11:34   

<object width="640" height="480"><embed src="http://www.youtube.com/v/0vb2E3Ea19c?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="640" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>





[youtube]http://www.youtube.com/v/0vb2E3Ea19c?version=3&hl=pl_PL[/youtube]

https://www.youtube.com/w...version=3&hl=pl

film



<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0vb2E3Ea19c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


[youtube]<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0vb2E3Ea19c" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/youtube]


[youtube]https://www.youtube.com/embed/0vb2E3Ea19c[/youtube];;;
 
     
fotomoto 
Obywatel Forum
Pani Blanka



Motocykl: Raptor
Dołączyła: 20 Maj 2011
Posty: 180
Skąd: CK/WWA/OSLO
Wysłany: 2011-11-07, 12:47   

<object width="420" height="315"><embed src="http://www.youtube.com/v/KkXz4IbAngU?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="640" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>






[youtube]http://www.youtube.com/v/KkXz4IbAngU?version=3&hl=pl_PL[/youtube]

kliknij
 
     
bartek96 
Stały Bywalec
#883



Motocykl: Honda CRF250
Wiek: 27
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 46
Skąd: Górno
Wysłany: 2011-11-07, 19:25   

hmmm. słuszna uwaga trenerze lecz zle to ujalem. szkoda ze gasl na wolnych obrotach a i nie chcial zapalac;)
 
 
     
TRENER 
Obywatel Forum



Motocykl: Can-Am
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 557
Skąd: CK
Wysłany: 2011-11-07, 23:10   

bartek96 napisał/a:
hmmm. słuszna uwaga trenerze lecz zle to ujalem. szkoda ze gasl na wolnych obrotach a i nie chcial zapalac;)


przeraża mnie wasze lenistwo,próżność i wręcz głupawe oczekiwania komfortu.Może się na balet zapisz jeden z drugim,albo na brydża czy szachy. Tam jest ciepło wygodnie i czysto.A wolne obroty to są niezbędne taksówkarzowi albo porannemu zbieraczowi kanek z mlekiem,bo już dostawca pizzy czy akwizytor jak widać na drogach nie używa takiego "dobrodziejstwa" :) :).A jeśli byłoby mu to potrzebne jak rybie woda to podkręciłby z pół obrotu takiego cięgna ze śrubką obok gaźnika i nie robiłby sobie wstydu niczym "maciek z klanu" .Po obcuj troszkę z motocyklem niekoniecznie jeżdżąc bez sensu jak inne barany po zagajnikach,polach czy po asfalcie.Poznaj go POCZYTAJ!!!!!!!!! o czym wielokrotnie wspominałem,a nie wsłuchuj się w porady baranów czerpiących wiedzę na zasadzie uczył Marcin Marcina.Poświeć trochę czasu na sprawdzenie ,dokręcenie resztek śrubek w motocyklu i uzupełnij brakujące/szybko gubisz!/.A pytany przez kogokolwiek czy sprawdziłeś płyn w chłodnicy nigdy nie odpowiadaj ,że:" nie ,bo się ciężko korek odkręca.."Bo czymś takim niweczysz całkowicie dobre wrażenie jakie dotychczas wywarłeś na przychylnych Ci osobach.Nie tylko Ciebie to dotyczy bo nie działałeś sam co w gorszym świetle stawia kolegę bo sprawiał wrażenie coś rozumiejącego-no cóż wyuczona,gra pozorów"o czym zainteresowanemu tez wspominałem.I nie pisz już tu bzdetów bo watek jest w zupełnie innym przyjemniejszym temacie
_________________
"...Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. .."
 
     
KurdyBaneK17 
Początkujący


Motocykl: kx85
Wiek: 29
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-07, 23:24   z you tube

<object width="560" height="315"></param></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PzPfgU66v_k?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>






kliknij
 
     
west 
Obywatel Forum


Dołączyła: 29 Paź 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-11-08, 20:38   

Gratuluję Leszek.....forma ok.
Ale mam pewne inne pytania.
Tak wiem impreza zupełnie nastawiona pod kontekst zabawy...ale.
Regulamin zupełnie mało przejrzysty i ....zgubny.
No bo jak można liczyć kogoś kto nie zaliczył wszystkich punktów przejazdu ???
WG mnie najpierw wyłania się wszystkich z danych punktów a potem czasy ich przejazdu przez próby czasowe,a nie odwrotnie. Czas przejazdu okrążenia (trasy)......bliżej nieokreślony !!?
jedynie chwała za intencję organizacji.
Aha impreza w stylu podchody.....tylko gorzej z oznaczeniami ntrasy
 
     
mms
Administrator



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 586
Wysłany: 2011-11-08, 21:32   

kończąca sezon zabawa przeszła już do historii.A jak na zabawę przystało,to aby sprawiała radość musi mieć stosunkowo niewiele rygorystycznych obwarowań,nakazów ,zakazów.No bo cóż to za zabawa nad której przebiegiem czuwa żandarmeria? :) Trasa mogła mieć swoje słabsze strony choć osobiście w to powątpiewam, gdyż przyglądałem się koledze pracującemu nad jej wytyczeniem,oznaczeniem i innym jej przygotowaniem/palety na plecach,quad i w drogę :):) . W swym poście Wysłany: 2011-11-04, 00:59 pt.MAŁA UWAGA ! sugerowałem uczestnikom pewien sposób jazdy,ale nie każdy przecież czyta jakieś internetowe fora .Generalnie trudno jest opracować coś z tak wieloma niewiadomymi. No bo kto przewidzi pogodę na 6 listopada,ilość uczestników , zróżnicowanie poziomu ich umiejętności ,i inne zawsze możliwe przeciwności jakie można napotkać? Dlatego "chronometr" który zweryfikował wszystkich ścigających się z czasem na próbie,stał się decydującym sędzią i wskazał niewątpliwie najszybciej a więc najlepiej jeżdżącego podczas tej zabawy z elementami rywalizacji sportowej uczestnika. A tak zupełnie na marginesie w ramach ciekawostki /bo sam znam to z opowiadań starszych ludzi / wspomnę coś o dawniej rozgrywanych rajdach patrolowych -to lata 40 te i 50 te ub.wieku kiedy to zawodnicy podczas imprez o zbliżonej konwencji jadąc motocyklem według mapy dojeżdżali do punktów strzelniczych i tam gromadzili dodatkowe punkty za strzały.Taki biathlon" na motorach :) Tylko trasy ok 200-300 km,inne motorki,inne mapy i inne czasy,bo na nogach onuce i spadające oficerki-I TEZ SIĘ LUDZIE ZNAKOMICIE BAWILI ZARÓWNO CI NA MOTOCYKLACH JAK I CI CIERPLIWIE CZEKAJĄCY NA NICH NA MECIE IMPREZY!
 
     
ledroksm 
Obywatel Forum



Motocykl: KTM XC 300
IMIĘ: LESZEK
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 515
Skąd: LAS
Wysłany: 2011-11-08, 22:50   POGON ZA LISEM

RZECZYWISCIE TRASA NIEZBYT DOBRZE OZNAKOWANA,CZLOWIEK KTORY PIERWSZY ROZDAWAL MAPKI STAL W INNYM MIEJSCU NIZ POWINIEN I KAZAL JECHAC W INNA STRONE NIZBY TO WYNIKALO Z MAPKI. WCALE SIE NIE DZIWIE ZE TRASA ZOSTALA ANULOWANA BO JAK MOGLOBY BYC INACZEJ SKORO W PUNKCIE GDZIE STAL ROBERT KASZA PODPISANO NAM KARTY PRZEJAZDU ALE ...NIE ROZDANO MAPEK,A TRASA BYLA WYZNAKOWANA TASIEMKAMI DO PEWNEGO MOMENTU A POZNIEJ ECHO...BYC MOZE TA PIERWSZA GRUPA ZAWODNIKOW KTORA PIERWSZA PRZYBYLA NA METE DOSTALA MAPKI I PRZELECIALA CALA TRASE ZGODNIE Z ZAMYSLEM ORGANIZATORA ALE TO BYLY O ILE SIE NIE MYLE 2 GORA 3 OSOBY ,RESZTA CZYLI POKAZNA GRUPA WLACZNIE ZE MNA BLADZILA OD SAMEGO POCZATKU I PAL LICHO WIE ILE TRASY PRZEJECHALISMY A ILE JECHALISMY PO PROSTU WZDLUZ KORYTA RZEKI TAK JAK RADZIL ORGANIZATOR W POSZUKIWANIU TRASY ZNAJDUJAC JA PRZYPADKIEM.TO DO KOLEGI KTORY MA ZASTRZEZENIA,NIE WIEM CZY JECHALES RAZEM Z NAMI ,BO JESLI TAK TO CHCE CI ZWROCIC UWAGE NP NA TO ZE CALA NASZA GRUPA PO ODJECHANIU OD PUNKTU KONTROLNEGO W LESIE TAM GDZIE STAL ROBERT KASZA NIE JECHALA W ZASADZIE PO TRASIE NO BO JAKZE BY TO MIALA ROBIC SKORO NIE MIALA MAPEK...TO BYL TAKI SPONTAN NA WYCZUCIE BY DOTRZEC DO METY ,JA SIE OD RESZTY ODLACZYLEM JAK ZAWRACALISMY CO CHWILE,BO ZOBACZYLEM ODNOGE W LAS WYZNAKOWANA TASIEMKAMI CO WSZYSCY PRZEOCZYLI I MYSLALEM ZE PRZYJADE NA METE PRZED CALA GRUPA,NIC BARDZIEJ MYLNEGO,KU MEMU ZASKOCZENIU ,JAK DOJECHALEM DO TYCH POL LAK Z WYSOKIMI TRAWAMI PRZY RZECE MYSLAC ZE ZA CHWILE MOZE MNIE DOGONICIE Z TYLU, ZOBACZYLEM CALA ZNAJOMA GRUPKE DALEKO Z PRZODU PRZEDE MNA A PRZECIEZ TYLKO JA W PEWNYM MOMENCIE ZNALAZLEM PRAWIDLOWA SCIEZKE I SIE ODLACZYLEM OD GRUPY, I JECHALEM CALY CZAS PO TASIEMKACH AZ W OKOLICE TEJ PIASKOWNI W MOSTACH,A TAM ZACZALEM SIE KRECIC WKOLO BEZ MUZYKI,NIE WIEDZAC CO DALEJ BO TASIEMKI SIE SKONCZYLY, I CO TY NA TO...CZAS NA TRASIE BYL USTALONY 1H30 PLUS 1H ,ALE SLUSZNIE ZOSTAL ANULOWANY BO GDYBY NIE TO WYGRALI BY CI CO PIERWSI PRZYJECHALI BO DOSTALI MAPKI ,A MY NIE Z WLASNEJ WINY BYLIBYSMY Z MARSZU PRZEGRANI .ALE JAK SLUSZNIE SIE TU PODKRESLA BYLA TO FAJNA ZABAWA CHOC NA POCZATKU BYLEM TROCHE POIRYTOWANY TYM BLADZENIEM I SWIADOMOSCIA ZE NIE Z NASZEJ WINY NIE MOZEMY ZNALEZC TRASY ALE PODCZAS JECHANIA PROB MI PRZESZLO.ALE PIERWSZE KOTY ZA PLOTY ,NASTEPNA IMPREZA BEDZIE PEWNIE DOPIESZCZONA DO SZCZEGOLU...

PAMIETAM DAWNE POGONIE ZA LISEM SPRZED LAT ORGANIZOWANE PRZEZ SP.BINIOLA,KTORY BYL ZAWSZE LISEM,DZIALO SIE TO W LASACH NA BIALOGONIE LUB MIEDZIANEJ GORZE ,TE PAMIETAM DOKLADNIE MOWIE O LATACH 89-92 JEZDZILEM 50 TKA A POZNIEJ SETKA,WYGLADALO TO W TEN SPOSOB ZE LIS CZYLI BINIOL UCIEKAL PRZEZ LAS OK 30 MIN PRZED STARTEM ZAWODNIKOW ,WYRZUCAJAC CO JAKIS CZAS NAJCZESCIEJ ZA ZAKRETAMI, PLIK PONUMEROWANYCH KARTEK Z PIECZATKAMI ,ZADANIEM ZAWODNIKOW BYLO ZLAPAC LISA I ZERWAC MU KITE KTORA MIAL PRZYTROCZONA DO PASKA,PRZY CZYM WYGRYWAL TEN KTORY UZBIERAL NAJWIECEJ KARTEK SPOSROD TYCH KTORZY PIERWSI DOJECHALI LISA.LIS OCZYWISCIE PO PRZEJECHANIU TRASY ZOSTAWIAL MOTOR A SAM CHOWAL SIE GDZIES W POBLIZU ,BYWALO TAK ZE NP KTOS PRZYJECHAL JAKO PIERWSZY POD MOTOR LISA ,ALE NIE MOGL GO ZNALEZC,ZAS KTOS Z OPOZNIENIEM PRZYBYL ALE SZYBKO ZNALAZL LISA I WYGRAL CALE ZAWODY,I W DUZYM GRONIE ,STARSI BIESIADOWALI A MLODZIEZ GAWEDZILA ZAJADAJAC SIE JEDZENIEM WYPIECZONYM W OGNISKU.BYLI REPORTERZY Z GAZETY,PALENIE BUTOW PREZESA KLUBU ZA TYTUL KLUBOWEGO M.P.,GENERALNIE BYLO MILO...
 
     
TRENER 
Obywatel Forum



Motocykl: Can-Am
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 557
Skąd: CK
Wysłany: 2011-11-09, 00:09   

tez miałem szczęście uczestniczyć w kilku takich imprezach.Wszystkie były ŚWIĘTEM KIELECKICH MOTOCYKLISTÓW! i były w konwencji dobrej zabawy.ALE DO ORGANIZACJI TEGO BYŁO NIE BYŁO ZWIEŃCZENIA SEZONU W DAWNYCH CZASACH POCZUWAŁ SIĘ RÓWNIEŻ OKRĘG. BYŁY DWA NASTĘPNIE TRZY KLUBY /a w zasadzie dwa i pół/ W MIEŚCIE KTÓRYCH DZIAŁANIA BYŁY SKOORDYNOWANE Z DZIAŁANIAMI I ZAMIERZENIAMI OKRĘGU ZWIĄZKU. OKRĘG KIEROWANY BYŁ PRZEZ LUDZI ANGAŻUJĄCYCH SIĘ CAŁYM SERCEM W PRACĘ/NIE POZORACJĘ!/ ,PRACĘ WYCHOWAWCZĄ!!!!!!! Z DORASTAJĄCĄ MŁODZIEŻĄ SKUPIONĄ W KLUBACH. TO CO SIĘ DZIEJE OD PEWNEGO DŁUŻSZEGO CZASU TO NIESTETY ALE "DRAŃSWO"A NIE PRZEWODZENIE TEJ GRUPIE . SPEŁNIANIE WŁASNYCH ZAPOTRZEBOWAŃ "GLOBETROTTERSKICH"/jak mawiają i słusznie ironizują w innych regionach kraju/ ZACHCIANEK,WSPIERANIE WĄZIUTKIEJ GRUPKI INTERESÓW,TOTALNE ROZBICIE ŚRODOWISKA /PODZIELENIE NA MY I ONI ,NA NASZYCH I NA FRAJERÓW.I CIĄGLE MYDLENIE OCZU O NIEMOŻNOŚCI ,BRAKU KASY,I SENSU. TYLKO CO KURCZOWO TRZYMAĆ TEN STOŁEK "BEZINTERESOWNEGO FILANTROPA",UNIEMOŻLIWIAJĄC NORMALNYM ZDROWO POSTRZEGAJĄCYM ZAGADNIENIE WYKAZANIE SWOICH MOŻLIWOŚCI .? GDZIE I KIEDYKOLWIEK KTOŚ Z DECYDUJĄCYCH O DZIAŁANIACH NA TYM TERENIE /TRZECH KONTRA -RESZTA ŚWIATA/UKAZAŁ SWÓJ PROGRAM,SWOJE PLANY,ZAMIERZENIA TAK ABY GO MOŻNA BYŁO ROZLICZYĆ ZE ZŁOŻONYCH OBIETNIC? TU NAWET OBIETNIC SIĘ NIE SKŁADA BO MÓWI SIĘ PO PROSTU:FRAJERZY ! NIE DA SIĘ! A "FRAJERZY "I TAK ZAKLEPIĄ.
I JESZCZE JEDNO WSPOMNIAŁ KOLEGA NAZWISKO CZŁOWIEKA,KTÓREMU TAK WIELE TEN MOTOCYKLOWY REGION ZAWDZIĘCZA- JAK TA "SITWA" DO DNIA DZISIEJSZEGO ODNIOSŁA SIĘ DO TEJ SYTUACJI ??? GDZIE JAKIŚ MEMORIAŁ KU CZCI PAMIĘCI TEGO ZACNEGO ODDANEGO IDEI CZŁOWIEKA ,GDZIE INNE DZIAŁANIA UKAZUJĄCE ŻE WSPÓŁPRACOWAŁ- Z LUDŹMI,PRZYJACIÓŁMI,KOLEGAMI A NIE BYDŁEM! GDZIE PYTAM WAS ? TAK SIĘ CYT.:".. DZIEDZICZY ,KULTYWUJE TRADYCJE'..." ? CZY "TRADYCJE KULTYWUJE"SIĘ CELEM ROBIENIA PIANY Z MÓZGU KIELCZANINA I ŁATWIEJSZEGO DOSTĘPU DO MIEJSKIEGO BUDŻETU-TO SĄ TE TRADYCJE? ŻAŁOSNE ! ZA DWA DNI MEMORIAŁ ZNANEGO STARSZYM PANA WŁADYSŁAWA W SOCHACZEWIE ,W KWIDZYNIE KLUB W NAZWIE MA TWÓRCĘ JEGO SKROMNYCH W PORÓWNANIU DO KIELECKICH SUKCESÓW ,W RZESZOWIE CZCI SIĘ PAMIĘĆ MŁODZIUTKIEGO AMBITNEGO CZŁOWIEKA-ZAWODNIKA,ŻUŻLOWCY PODOBNIE TRAKTUJĄ TAKIE SYTUACJE I INNE DYSCYPLINY NIE ZAPOMINAJĄ -TYLKO KIELCE-"MOTOROWA DEGENERACJA"- TAK JAK NAS POSTRZEGAJĄ I O NAS MÓWIĄ W INNYCH ZAKĄTKACH KRAJU-BO RYBA SIĘ PSUJE OD GŁOWY! POWTARZAM -TROSZKĘ ODBIEGŁEM OD TEMATU ALE NIE SPOSÓB NIE ZŁAPAĆ NERWA JAK PAMIĘTA SIĘ JAK BYŁO A WIDZI SIĘ JAK JEST I W JAKIM KIERUNKU TO ZMIERZA. /KTOŚ LICZY NA 4 ALE SIĘ PRZELICZY.-ZA DUŻO CZASU STRACIŁYBY TE DZIECI PANOWIE!CHYBA NAJWYŻSZY CZAS TO WSZYSTKO ZBILANSOWAĆ/ALE NIE ZA KOTARĄ.OJ NIE!//
_________________
"...Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami. .."
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Bałwanki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie ze strony oznacza akceptacje regulaminu.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialnosci za tresć oraz materiały zamieszczane przez użytkowników.
Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum zabronione!
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10