KLIKNIJ!

Ogłoszenie 
forum
http://www.nicasil.eu/index.php

Poprzedni temat «» Następny temat
23 XII WIGILIJNE II mini ENDURO SPRINT Kielce ?
Autor Wiadomość
ledroksm 
Obywatel Forum

Motocykl: KTM XC 300
IMIĘ: LESZEK
Wysłany: 2013-12-16, 09:33   23 XII WIGILIJNE II mini ENDURO SPRINT Kielce ?

No i jak tam z tą organizacja imprezy j.w...?

mms
Administrator

Wysłany: 2013-12-16, 23:54   

Myślę że powinna się odbyć .W sąsiednich nam terenach /mam na myśli Ciebie mnie i np.Westa/ jest gotowych klika "prób". Do tego dołożyć tzw.dojazdówkę.kilka osób do mierzenia czasów -ze zwykłymi chińskimi stoperami !!! /nie ma konieczności mierzenia do trzech miejsc po przecinku a nawet do jednego miejsca po przecinku :)-bo nigdy nie było !/ ,ognisko i imprezka integracyjno-sportowa jak się patrzy. Gdyby ktoś "dał twarz"aby firmować to przedsięwzięcie to ja ze swej strony dorzucę jakieś fundusze bo i tak do 31 grudnia trza to wykorzystać,a nazbierało się nam troszkę- wystarczy nie jeździć na imprezy :) i kasa zostaje.Mieliśmy troszkę wydać na wczorajszy start na hali w Łodzi,ale pewna łódzka "..ujovina "swym znanym już krętactwem --sprawiła że nie wydaliśmy :) więc jest na "enduro-sprincik". Do tego pewno dołoży zacny "przekurwiście oddany offroadowi" kolega który słusznie nie poszedł na opisywane tu zebranie do okręgu -ale za to poszedł zdobyć grosz na naszą imprezę . Wszystko to skłania do stwierdzenia że impreza powinna się odbyć. Czekam na propozycje ze strony offroadowców i a ze swej obiecuję pomoc ! Pozdrawiam!

ledroksm 
Obywatel Forum

Wysłany: 2013-12-18, 12:47   

A jak rozumieć, cytuję : " Gdyby ktoś "dał twarz"aby firmować to przedsięwzięcie" ?

[ [b]Dodano: 2013-12-18, 12:50 ]

i na jaki termin w końcu, czy ten weekend , czy jak ostatnio, czyli 23.12. ? Trzeba by ludzi zwerbować do obsługi. Trzy próby robimy ? Jedna szybkościowa po mojemu, i dwie MOSKAL SCHOOL (jedna w wyrobisku, a druga tu na dole) ?
[/b]

mms
Administrator

Wysłany: 2013-12-18, 16:33   

no nie wiem Leszek czy jest zapotrzebowanie na tą imprezkę. Ja mógłbym jedynie przygotować którąś z prób i obsłużyć .Ta Twoja wymagałaby też ze dwóch osób do obsługi i ta w wyrobisku o ile nie za trudna dla niektórych użytkowników moto/zależy kto by się zgłosił i zależy czy by nie posypało śniegiem/-to kolejne dwie osoby lub dajmy na to jedna.Do tego traska dojazdowa,której nie zrobię jak poprzednio bo nie mam sprawnego "dźipa",ale ktoś z młodych mógłby motocyklem przelecieć i powiązać jakieś tasiemki dla zaznaczenia trasy ,albo sprayem geodezyjnym. I oczywiście jedna osoba do obsługi ogniska. "Dał twarz"to taki skrót myślowy,a mowa o osobie która by pokierowała tym wszystkim. Data przed wigilią 23 XII chyba nie zła bo słyszę,że ludzie masowo biorą wolne w ten dzień,albo 22 -sam nie wiem. Tak że widzisz same niewiadome. Uważam że najważniejsze to robić czy nie robić ??? - jeśli okaże się że robić -to niewiadomych zacznie ubywać

ledroksm 
Obywatel Forum

Wysłany: 2013-12-20, 19:53   

Jutro powinna być odpowiedz co do II WIGILIJNEGO ENDUROSPRINTU 2013- nie omieszkam poinformowac na forum.

[ Dodano: 2013-12-21, 21:34 ]
A co myslicie o innym terminie tych "zawodow", np. drugi dzień świąt ?

Bo dzis rozmawiałem w klubie o tym i każdy narzeka , że w poniedzialoek 23.12- to każdy pracuje i nikt nie3 przyjedzie, ze prędzej w 2 dzien świat i cześć zadeklarowala chęć przyjazdu.

Trochę póżno z tą organizacją...

[ Dodano: 2013-12-22, 20:44 ]
Jesli kto chętny to zapraszam na spotkanie motocyklowe, trning z pomiarem czasu na 2-3 próbach , to wszystko połaczone z ogniskiem i pieczeniem kielbasy to wszystko w 2 dzien swiąt w okolicach godziny 11.00, jedna osoba zadeklarowala się co do ogniska itd, moze przyjadą chłopaki z ostrowca, też z zalesia jak będą chcieli, tak czy owak jestesmy poumawaiani już w kilku na 2 dzien świąt jak ktoś reflektuje to proszę o kontakt ewentualnie zadeklarowanie chęci udzialu. Bo na enduro sprint za pożno, wiec zostawmy to na przyszly rok.

Odpowiedz do tematu